Будуть труднощі, – черкаські “копи” про роботу на вулицях Черкас (фото)

01 березня 2016, 13:52
IMG_0920

Фото про все

У новій формі та з вірою у зміни – такими черкащани побачили нових патрульних, які від сьогодні забезпечуватимуть безпеку на вулицях Черкас. У минулому вони були вчителями, продавцями, підприємцями, торговими представниками, а нині охоронятимуть спокій черкащан.

Донедавна рядова поліції Ольга Гребенюк була вчителем англійської мови. Та зараз вже у формі.

IMG_0923

Фото Про все

-  Тепер я тут. Бо потрібні зміни  і в власному житті, і в житті країни. Відбір був нелегким, але, думаю, пройшли найкращі. Зараз навіть важко пригадати, що було найскладнішим, - каже Ольга.

Вчителював у минулому і рядовий патрульної поліції Анатолій Крат.

IMG_0969

Фото Про все

- В школі я працював 10 років. В поліцію пішов тому, що реально вірю в цю реформу та в те, що ми зможемо змінити життя в нашому місті на краще, - говорить поліцейський.

Нові патрульні розуміють, що спершу їм буде нелегко.

- Ми розуміємо, що будуть труднощі. Але ми впораємося, бо все приходить із досвідом. Нас багато чого навчили, і ці навички ми будемо застосовувати на практиці, - розповідає 25-річний Роман Громенко.

Водночас нові копи просять і в черкащан підтримати їх на новій роботі.

На складання присяги черкаськими «копами» приїхав заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич. Він привітав черкащан з новою поліцією та попросив у містян підтримати молодих хлопців та дівчат.

IMG_0942

Фото Про все

- Вони молоді, можливо, недостатньо досвідчені, але вони хочуть змін. Вони будуть вас захищати. Це справжня реформа, - зазначив він.

Щоправда, виступ Олександра Фацевича  був російською мовою, тож присутні під час присяги черкащани почали вимагати, аби він говорив державною мовою.

Перед новими копами також виступив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, а також міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Вони зазначили, що вірять у нові патрулі та сподіваються, що з їхньою появою злочинів у місті стане менше.

IMG_0961

Фото Про все

До повноцінної роботи черкаські патрулі приступлять вже сьогодні з 21:00.

Поділитись

Коментарі

Вгору