Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак відвідала Черкащину

17 жовтня 2018, 11:58

Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак відвідала Черкащину

Минулого тижня лідер політичної партії «Соціальна справедливість» Алла Шлапак відвідала Черкащину. Візит до славетного козацького краю став продовженням всеукраїнського туру консультаційних зустрічей партії «Соціальна Справедливість». Подібні заходи раніше відбулися у містах Південної України та на Вінниччині.

Під час візиту до Черкас Алла Шлапак взяла участь в урочистому відкритті «Пам’ятного знаку козакам Черкащини та героям АТО від вдячних нащадків на вічну пам'ять» на території ЗОШ І-ІІІ н. ст. №18.

- Черкащина – надзвичайно патріотичний край, край мужніх, хоробрих серцем, сміливих, відданих і талановитих людей. Сотні років тому наші славетні козаки билися зі всілякими загарбниками, боронячи рідну землю, рідну віру. Сьогодні це продовжують робити їхні нащадки. Низький уклін хлопцям, які віддали своє життя за Україну, за кожного з нас, за наше майбутнє, - сказала Алла Шлапак під час церемонії відкриття пам’ятного знаку.

За її словами, сьогодні наше головне завдання не лише пам’ятати та шанувати тих, хто загинув за нашу свободу, а й  докласти максимум зусиль, аби підтримати та всіляко допомогти тим героям, які повернулися з війни живими.

Після відкриття пам’ятного знаку між партією «Соціальна справедливість» та ГО  Черкаське українське козацтво (об’єднане) було підписано меморандум про співпрацю, а сама Алла Шлапак у свято Покрови пройшла козацьку посвяту та прийняла присягу на вірність українському народу.

Окрім того, під час візиту до Черкас лідер партії «Соціальна справедливість» зустрілася з громадою міста, трудовими колективами підприємств, громадськими активістами тощо. Також у Черкасах Алла Шлапак провела прес-конференцію для місцевих ЗМІ, на якій пояснила мету свого візиту до Черкаської області та представила своє бачення вирішення проблемних питань, актуальних сьогодні як для цього регіону, так і для країни в цілому.

Лідер «Соціальної справедливості» Алла Шлапак відвідала Черкащину

За її словами, партія «Соціальна справедливість» ставить перед партією амбітну мету: зібрати потужну команду для участі в парламентських виборах наступного року і всіх наступних місцевих виборів.

- Усі адекватні українці мають зараз єднатися. Країна вже майже на точці неповернення, після якої буде вже пізно говорити про оптимістичні перспективи для нашої державності й економіки. Тому, ми шукаємо однодумців. Нам як потужній команді «Соціальна справедливість», яка має представників в органах місцевого самоврядування у різних регіонах, і нам вже набридло звертатися до центральної влади з проблемами міст і людей, бо їх банально ігнорують. Ми маємо самі ставати владою, - підкреслила Алла Шлапак.

Лідер «Соціальної справедливості» наголосила, що прагне привести парламенту команду, здатну прийняти закони, які працюватимуть. Серед першочергових, вона назвала закон «Про розмінування територій», який передбачає повне розмінування Сходу України та територій, прилеглих до військових складів, де відбулися пожежі. За підрахунками експертів, цей процес при правильній організації та достатньому фінансуванні має зайняти щонайменше 20 років. Але це потрібно робити уже сьогодні. Також пріоритетними для прийняття сьогодні є закони:  «Про підвищення соціального статусу освітян і медиків», «Про запровадження в Україні необов'язкової страхової медицини», «Про передачу додаткових повноважень органам місцевого самоврядування» тощо.

- Ми йдемо на вибори не з порожніми руками. Ми почнемо працювати в парламенті з першого дня і люди відчуватимуть результати нашої роботи. Ми побудуємо справедливу соціальну державу, де люди житимуть у добробуті та безпеці, – резюмувала Алла Шлапак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору