Легкоатлети Черкащини увійшли до десятки кращих в Україні

20 грудня 2017, 08:03

Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів з 8 по 10 грудня 2017 року приймала столиця. Цьогорічні змагання зібрали у легкоатлетичному манежі команди з 17 регіонів України, пише "Чемпіон".

Черкащину представляли спортсмени з Умані, Золотоноші та Черкас, які у підсумку набрали 1074,06 залікових очок та посіли 9 загальнокомандне місце.

Особисті результати:

Анатолій Стеценко (категорія 55+), став переможцем в штовханні ядра з результатом 11,81 м. та загальним рейтингом 71,36%;

Антоніна Ткачук (категорія 75+) – бронзова призерка на дистанції 1500 м з результатом 9.24.85 та загальним рейтингом 76,04%, а також здобула 9 місце в бігу на 60 м;

Василь Кривенко – 4 місце зі штовхання ядра;

Микола Петренко дев’яте місце, Валентин Єрмоленко одинадцяте – стрибки у довжину

Олександр Коротич – сьома сходинка в спортивній ходьбі на 3000 м.