Квартиру забрали росіяни, а чоловіка вбили: багатодітна переселенка у Черкасах потребує допомоги небайдужих

14 травня 2019, 20:49

Квартиру забрали росіяни, а чоловіка вбили: багатодітна переселенка у Черкасах потребує допомоги небайдужих

Колись вона була одним із кращих шеф-кухарів, а після окупації змушена була їсти продукти, викинуті супермаркетами. 40-річна Анна, переселенка з Криму – мама трьох дітей.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомили черкащанка Тетяна Волочай.

Її чоловік був кримським татарином, брав активну участь у проукраїнських заходах під час окупації Криму в 2014-му. Був викрадений разом із групою кримських татар в листопаді 2014-го, через кілька місяців його знайшли вбитим. Анна разом із двома дітьми перед викраденням чоловіка поїхала до рідних у Черкаси, на цей момент була вагітна. При собі з речей нічого не мала. У зв'язку з неспокійною ситуацією в Криму їй запропонували залишитися і народжувати в Черкасах.

Як зазначає вона у своєму дописі у «Фейсбуці», тривалий час після народження у зв’язку з відсутністю коштів родина харчувалася, збираючи продукти, викинуті супермаркетами. Бували випадки, коли годуючи дитину грудьми, сама жінка кілька днів нічого не їла.

Звертатися до будь-яких соціальних служб, Червоного хреста тощо жінка соромиться, адже її сім’я раніше була заможною. Чоловік працював інженером на будівництві, Анна – шеф-кухарем найкращих ресторанів. Продати житло в Криму жінка не може, оскільки квартиру забрали російські військові. Має двох старших синів-студентів, які навчаються, та меншого хлопчика віком 5 років.

Нещодавно Анні запропонували доглядати за стареньким лежачим дідусем за право успадкування старенької 1-кімнатної квартири. У зв'язку з цим працювати у неї немає можливості. На сьогодні в жінки існує гостра потреба в елементарних побутових речах - подушках, постільній білизні, одязі. Анна після стресів набрала вагу, тож є потреба в одязі орієнтовно 54 розміру. Також є необхідність у старенькому комп’ютері для студентів, не завадила б газова плита для приготування їжі.

Цій сім’ї неодноразово допомагав БФ «Час Надії», вже були зібрані речі та продукти харчування. Цієї допомоги для родини недостатньо, а ресурси організації обмежені. Тому пані Тетяна звертається до однодумців та всіх небайдужих із проханням підтримати багатодітну родину. Жінка дуже порядна, приємна в спілкуванні,-зазначає вона.

Через погрози родині і з етичних міркувань фото родини вона не опублікувала. Одна зауважує, що можна з нею контактувати (067-100-73-34) і віддати допомогу родині особисто.

Читайте такожХочу жити заради моїх синів, – черкащанка потребує значних коштів на лікування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору