Кращі кавомашини для дому

14 листопада 2019, 10:35

Кавомашина дає змогу не витрачати вранці час на приготування ароматного напою. Автоматична техніка зробить все сама! Які моделі заслуговують на увагу українських покупців у 2019 році?

Philips Saeco Lirika One Touch Cappuccino RI 9851

Вбудована кавомолка та широкий набір встановлених програм — головні переваги кавомашини. Вона може приготувати еспресо, еспресо лунго, капучино, латте макіато. Передбачено 3 ступені подрібнення зерен і 3 режими міцності напою. Одночасно модель може приготувати дві порції кави. Дозатор регулюється за висотою, що дає змогу з максимальною зручністю поставити чашку будь-якого розміру та не розплескати готовий напій.

Лайфхак! Перш ніж придбати нову кавомашину, рекомендується порівняти ціни на сайті https://m.ua/.

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B
Автоматична модель з вбудованою кавомолкою та 13 ступенями подрібнення дає змогу готувати дві порції кави одночасно. Користувач може вибрати бажану міцність, температуру та об'єм напою. Передбачено функцію промивання та очищення від накипу, а також програму попереднього підігріву чашок.

Gaggia Classic
Кавомашина приваблює мінімалістичним дизайном. Стане доповненням інтер'єру кухні будь-якого стилю. Завдяки професійному холдеру з хромованої латуні можна приготувати еспресо такої ж якості, як в барах і кав’ярнях. Кількість порцій, які можна приготувати одночасно, — 2. Об’єм резервуара для води — 1,5 л. Додатково передбачено функцію підігріву чашок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору