Корсунські освітяни дали відсіч «люстраторам»

22 грудня 2014, 11:00

1a2db78ada685651b499806dbcf7876a_XL

Корсунські активісти невгамовно шукають корупціонерів. З цією метою завітали на звітно-виборну профспілкову  конференцію  працівників освіти району, що відбувалась 18 грудня в приміщенні центру дитячої і юнацької творчості. За словами голови конференції, заслуженого працівника освіти України Валерія Кочегури, кілька непроханих гостей безцеремонно увірвались  до зали під час виступу делегата конференції директора Стеблівської ЗОШ Галини Миронюк. Притягли з собою одіозний атрибут — сміттєвий бачок, інформує Черкаський край.

Проте зірвати роботу конференції  їм не вдалося. Делегати дали відсіч «люстраторам»: одноголосно прийняли рішення звільнити приміщення від гостей, яких не запрошували і які не просились самі. Зчинений ними галас та образи учасники конференції розцінили як хуліганство, а тому доручили керівним органам профспілки звернутися до прокуратури з проханням, щоб вона дала правову оцінку діям громадських активістів. Адже цей випадок представники педагогічної громади району вважають посяганням на їхні законні права та образу гідності.

Поділитись

Коментарі

Gatyla сказав:

Що ж, 50 грн. (саме це за дрібне хуліганство) за право покидька окунути в смітник – не велика плата. Борзієте, “освітяни”? Борзійте. Ось тільки в смітнику дуже не поборзієш.

Читач сказав:

Беззаконня породжує беззаконня, не слід забувати героїв більшовиків,які творили беззаконня і закінчили життя також трагічно від рук товаришів по зброї – Блюхер, Тухачевський,Егоров,Щорс,Якір, Котовський. Троцький

Вгору