У Черкасах діє невідоме угруповання, яке створює вуличні пастки

22 грудня 2014, 11:25

2014-12-22

Мисливці за металом не полишають своїх чорних справ у Черкасах. Зловмисники «налагодили» масові крадіжки кришок оглядових колодязів на водопровідних та каналізаційних мережах міста. Лише за ці вихідні зникло 11 кришок та 2 люки, а з початку грудня цифра сягає понад 80. Водокалалівці ж закликають черкасців бути обережними і пильними, щоб не втрапити у вуличні пастки, залишені крадіями.

Про це повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".

Начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення КП «Черкасиводоканал» Василь Литвиненко переконаний, що у Черкасах діє якесь угруповання, адже викрадають кришки по декілька штук підряд, а вага однієї – до 20 кг. Одна людина без допомоги і транспорту просто фізично не впоралася б, запевняють комунальники.

– Так, за адресою вул. Смілянська 100/1 злодії залишили відкритими аж два оглядові колодязі поряд, одразу навпроти під’їзду, – розповідає Василь Литвиненко. – Ми в оперативному порядку накрили їх тимчасовими кришками, щоб люди не травмувалися.

На повноцінну заміну кришки потрібно від одного до двох днів, а коштів – до п’яти тисяч гривень. Це додає не лише збитків і роботи водоканалівцям, а й зайвих приводів для хвилювання: у відкритий колодязь можуть потрапити діти.

– Ми постійно готуємо відношення до слідчих органів про факт крадіжки, але результату нуль. На жаль, від правоохоронних органів ми не отримуємо адекватної реакції на ці злочини, – констатує директор «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко. – Просимо усіх жителів міста повідомляти про зниклі кришки диспетчерам Водоканалу чи у правоохоронні органи. Можливо, хтось помітить зловмисників чи їх транспорт. Зробімо наше місто безпечнішим, не будьте байдужими.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору