Корсунь-Шевченківську райраду очолив “порошенківець”

24 листопада 2015, 14:27

1448274424_korsun20 листопада відбулася перша сесія Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання. Засідання відкрив голова територіальної виборчої комісії Олексій Полііт, який проінформував про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року.

У роботі сесії взяли участь голова, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, міський, селищний, сільські голови, начальник Корсунь-Шевченківського РВ УМВС України у Черкаській області, представники засобів масової інформації.

Загальний склад Корсунь-Шевченківської районної ради становить 34 депутати. Депутатські мандати отримали представники від 8 політичних партій, які набрали найбільше голосів виборців, зокрема 8 – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани», по 5 – Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Батьківщина», 4 – від Політичної партії «Нова політика», 3 – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», по 2 – від Партії ветеранів Афганістану, Політичної партії «Опозиційний блок».

Після взяття до відома цієї інформації новообрані депутати сформували тимчасову президію від різних політичних партій, лічильну комісію, затвердили порядок денний сесії. Так, депутати затвердили порядок обрання голови та заступника голови районної ради та перейшли до розгляду питання про обрання голови районної ради.

До списку таємного голосування було внесено кандидатуру Валерія Івановича Заболотнього від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», якого за результатами голосування переважною більшістю голосів було обрано головою Корсунь-Шевченківської районної ради VIІ скликання.

Голова районної ради подякував за висловлену депутатами районної ради довіру та запропонував призупинити роботу засідання першої сесії 7 скликання. Звернувся до депутатів новообраної ради з проханням вивчити питання та подати пропозиції щодо формування складу фракцій, депутатських груп та постійних комісій районної ради.

За інформацією прес-служби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору