Нелегальні черкаські ринки отримають амністію, – Бондаренко

24 листопада 2015, 14:59

2015-01-31larki_centr_20_zoom_width_225

Нелегальні черкаські ринки отримають певну амністію, щоб їх привели до ладу. Якщо протягом року цього не буде зроблено, то міська влада обіцяє вдатися до жорстких дій.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив новий міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Ми дамо нелегальним ринкам певну амністію, щоб їх узаконили і привели до нормального стану. Якщо протягом року цього не буде зроблено, то ми будемо діяти жорстко. Щоб у місті не було такого, як сьогодні, коли біля Центру дитячої та юнацької творчості підприємець, який має розливайку, вже виїхав на клумбу. Вчора я мав розмову з цього приводу з начальником ДАІ. Я сказав йому, що, якщо ці автобуси не приберуть протягом дня, то я приїду туди на своєму автомобілі, зачеплю їх, і покажу, як це робиться, - наголосив Бондаренко.

У той же час він зазначив, що людям потрібно дати можливість узаконити тимчасові споруди.

- Коли діяв мораторій і підприємцям п'ять років не давали можливості узаконити тимчасові споруди, то ми дамо їм амністію, надамо певні прозорі умови. Але, якщо вони не приведуть ці тимчасові споруди до нормального архітектурного вигляду, то ми покажемо, як потрібно їх зносити, - наголосив новообраний мер Черкас.

Поділитись

Коментарі

Вгору