Кончина звільнили з прокуратури

18 березня 2015, 13:14

78fc0c9680dfb046459728da856ed84f_L

Максима Кончина звільнили з посади заступника прокурора Черкаської області. Із 3 березня він більше не працює в обласній прокуратурі. Про це vikka.ua повідомила прес-секретар Черкаської обласної прокуратури Вікторія Скорикова.

Кончина звільнили наказом Генерального прокурора України із займаної посади у зв’язку з виходом на пенсію за власним бажанням.

В органах прокуратури він працював з травня 2000 року. Свою трудову діяльність розпочав на посадах виконувача обов’язків старшого слідчого та старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси.

У подальшому працював старшим помічником прокурора Соснівського району м. Черкаси, прокурором відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Черкаської області, заступником прокурора Соснівського району м. Черкаси.

З жовтня 2004 по квітень 2014 року очолював Смілянську міжрайонну прокуратуру.

На посаду заступника прокурора Черкаської області Кончина призначив в. о. Генерального прокурора України Олег Махніцький 3 квітня 2014 року.

Поділитись

Коментарі

Вгору