Комунальники вже тиждень не підключають світло до будинку черкаських погорільців

23 вересня 2016, 14:49

1

Пожежу загасили, а світло не дали. Черкаські погорільці родина Василя Молдована вже тиждень добивається підключення до їхнього будинку електрики. Наразі єдиним джерелом електроенергії для родини є кабель, який тимчасово провели їм від електромережі сусіднього будинку. Про це сайту vikka.ua повідомили власник будинку Василь Молдован та його син.

Ненадійне тимчасове підключення, за словами чоловіків, може призвести до повторної пожежі.

12 вересня у дворі родини Молдованів спалахнув гараж. Вогонь знищив дах приміщення та перекинувся на літню кухню. За словами погорільців, пожежа дивом не захопила будинок, але залишила його без електрики.

4

З тих пір працівники Черкаського міського РЕМу неодноразово приїжджали до оселі містян. Натомість ці візити так і не призвели до стаціонарного підключення будинку до електромережі.

"Пожежа сталася у минулий понеділок. Через день я написав заяву в Черкаський РЕМ із проханням відновити електропостачання до будинку", – розповів власник будинку.

За словами чоловіка, електрики, що приїхали до них, підключили будинок до мережі сусіда та поїхали. На повторні дзвінки та заклики з боку господарів оселі майстри знову навідалися до них, оглянули лінії. Потім запропонували купити  22 метри кабелю та очікувати підключення.

"Він назвав мені номер кабелю. Я сказав, що краще куплю його у них, бо боюсь помилитися. А сам контейнер, який треба замінити на лічильнику, ми придбали майже одразу", – розповів Василь Молдован та зазначив, що не розуміє, чому питання підключення затягнулося на такий довгий час.

Як з’ясувалося, каменем спотикання у роботі комунальної служби є не тільки необхідність придбання кабелю та контейнера. У Черкаському міському РЕМі повідомили, що готові підключити погорільців до електромережі, як тільки отримають паливо.

"У нас наразі немає бензину для виїздів на ділянки.  Якщо ми сьогодні отримаємо паливо від ПАТ "Черкасиобленерго",  то вже завтра підключимо будинок. До того ж, ситуація з паливом така, що ми не можемо дозволити собі виїжджати окремо на один об’єкт. Стараємося їхати одразу на декілька, щоб зекономити на бензині", – заявив головний інженер Черкаського міського РЕМу Павло Черницький.

Поділитись

Коментарі

Вгору