“Командир в усьому має бути першим”: на фронті з росіянами воює досвідчений захисник з Уманщини

02 лютого 2023, 09:08

Військовий із Уманщини з позивним "Рудий" вже не вперше бере до рук зброю, аби захистити країну. Під час антитерористичної операції боровся проти окупантів на Донбасі. Наразі знову він у лавах ЗСУ.

Про це пишуть на сторінці 118 окрема бригада територіальної оборони.

"Рудий своє життя поділяє на дві частини. До і після Революції Гідності. Він був одним із тих, хто вийшов в 2014 на Майдан Незалежності. Потім мобілізація. Війна на Донбасі. Командував взводом. Повернувшись до дому, на Уманщину, готувався до війни та допомагав у цьому іншим. Із початком повномасштабного вторгнення прийшов в ТРО та очолив стрілецьку роту в одному із підрозділів 118-ї бригади. Він довів, що готувався до війни не даремно. Рота командира "Рудого" швидко стала однією з найкращих в підрозділі. З кінця минулого року підрозділ "Рудого" виконує бойове завдання на Донбасі. "Рудий" завжди казав так: "Командир в усьому має бути першим! Це моє життєве кредо", - розповідають у дописі.

Нещодавно, в сутичці із ворогами, офіцер зазнав важких осколкових поранень. Наразі він у шпиталі і його життю нічого не загрожує. Попри це чоловік все одно контролює свій підрозділ і телефоном дає поради та вказівки, як вирішити ту або іншу проблему.

Попереду в офіцера тривале лікування та відновлення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору