Колишній правоохоронець влаштувавав на Черкащині масштабну лісову пожежу

31 березня 2022, 13:43

28 березня на околицях села Моринці Корсунь-Шевченківської міської громади виникла лісова пожежа, яка охопила площу близько 7,0 га. Встановлено, що першопричиною загорання було неконтрольоване спалювання сміття в одному із домогосподарств.

Про це повідомляє ДП "Корсунь-Шевченківське лісове господарство".

Вогонь із багаття на присадибній ділянці дуже швидко поширився: спочатку по сухій траві, а потім уже в прилеглі лісостани. Низовою пожежею пройдено середньовікове насадження держлісфонду на площі 1,7 га. На землях комунальної власності знищено 4,0 га молодих соснових насаджень штучного походження, чим завдано шкоди на суму 147 тис. грн.

Винуватцем виявився власник прилеглого до лісу домогосподарства, колишній працівник правоохоронних органів у відставці, який наробив шкоди: ненавмисно чи свідомо - встановлять подальші слідчі дії. Наразі вирішується питання про притягнення правопорушника до кримінальної відповідальності, оскільки довкіллю завдано істотної шкоди.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Поліна :

От недоумок.

Одександр :

Знову буде бла. Бла, буде покараний, можуть покарати і всяка хрінь. Коли вже буде згідно закону від 8 до 15

Олексій :

Шкода, що тому бовдуру все зійде з рук.
Навіть в війну у нас закони різні. Бо ж інакше тут РЕАЛЬНИЙ термін, конфіскація майна, для покриття нанесеної довкіллю шкоди і т.д.

? :

Как можно было не погасить огонь в самом начале? Он же не сразу на всех гектарах вспыхнул?
Для него сумма убытка в 146 тыс грн не проблема, возместит ущерб

Матрона :

Никто не видел как начался пожар?

Вгору