Колишній черкаський регіонал хоче “почути кожного” у новій партії

23 червня 2014, 11:16

Колишній депутат Черкаської міської ради від Партії регіонів Володимир Гудзенко вступив до Партії розвитку. Кореспондент vikka.ua помітив його на конференції нової партії, що відбулася у суботу.

У коментарі нашому журналісту Гудзенко зазначив, що має надію побачити в Партії розвитку "нові обличчя".

– Спочатку ініціативна група складалася всього з 20 осіб. А вже через два місяці, коли був форум, приїхали більше 150 делегатів з різних областей. Сьогодні тут присутні 750 осіб. Це серйозно. У Черкаській області ми теж сіли, задумалися про створення нової політичної сили і взяли активну участь у створенні цієї політичної сили (Партії розвитку, – ред.). Уже 16 червня у Черкасах було створене регіональне об'єднання Партії розвитку України, в яку увійшли і молодь, і бізнес, і культура.

Також Гудзенко повідомив, чим Партія розвитку буде відрізнятися від Партії регіонів:

– Тим, що ми хочемо почути кожну людину в цій державі, – сказав Гудзенко. На зауваження журналіста про те, що це гасло було одним із лозунгів Партії регіонів, колишній депутат зазначив, що "там були зовсім інші призиви".

Як відомо, у суботу в Україні створили Партію розвитку, до складу якої ввійшли здебільшого колишні регіонали. Раніше повідомлялося, що екс-голова адміністрації президента Сергій Льовочкін створить свою партію. Зокрема, йшлося, що до складу новотворення також увійдуть "уламки" Прогресивно-демократичної партії.

Поділитись

Коментарі

Вгору