Коли тато приїхав додому, у нього в очах оселились сльози, – діти черкаського бійця

26 травня 2015, 13:21

11334148_726829027426171_203616036533053524_o-копия

Всеукраїнський благодійний фотопроект «Діти Героїв» захопив і Черкащину. У межах акції, професійні фотографи влаштовували казкові фотосесії для дітей українських бійців, які воюють на Сході або ж загинули, захищаючи Україну.

У процесі зйомок малечу просили розказати кілька слів про своїх батьків-воїнів. ГромЧе продовжує публікувати ці дитячі розповіді…

Ось що свого тата розповіли Аня та Софійка з Черкас:

«Тато.

Для чого потрібні татусі?

Вони потрібні для дітей і для мам.

Наш тато – особливий і найкращий тато серед всіх татусів.

Він – добрий, веселий і… мовчазний. Розкажемо по-секрету як ми підглядаємо за татом. Навіть якщо він дивиться строго, але у нього в очах іскорки… все… можна грати і веселитись.  А коли іскорки зникають, то тато строгий. І з ним краще не сперечатися.

Тато був на війні. Ми дуже переживали. І ми, і мама. Вона навіть тихенько плакала вечорами – думала, що ми не чуємо. Вона не хотіла, щоб ми бачили її сльози.

Ми боялись за тата. І переживали.

Коли тато приїхав додому, у нього в очах оселились сльози. Ні, він не плакав. Це коли зазирнути в очі глибоко, то можна їх помітити. Тато намагався бути таким же веселим. Але це вдавалося важко. Ми робили вигляд, що нічого не помічаємо і смішили його. Інколи він приходив до нас в кімнату, міцно обнімав і задумувався про щось сумне.

Чоловіки – сильні. Тільки нехай вони будуть сильними вдома, а не на війні…»

Поділитись

Коментарі

Вгору