Кокоба розповів, чому в Черкасах поменшало патрулів

04 грудня 2017, 10:06

На початку березня 2016 року, коли патрульна поліція тільки з’явилася в Черкасах, вулицями їздили 22 автівки, нині – 18-20. Про це розповів очільник патрульних Олександр Кокоба, пише “ІнфоМІСТ”.

– Хотілося б трохи більше, але ситуація контрольована. Як бачимо, кількість не набагато зменшилась. Просто в деяких патрулів змінився напрямок роботи. Маю на увазі ті, які націлені безпосередньо на безпеку дорожнього руху. Це було пов’язано із новими повноваженнями, які були надані патрульній поліції, зокрема щодо організації безпеки дорожнього руху. Цей відділ займається перевіркою дотримання правил і вимог перевізниками, автобусами, контроль за рухом небезпечних вантажів, великогабаритних транспортних засобів, займаються погодженням, супроводом тощо. Є екіпажі, більше сконцентровані на напрямку силової безпеки, – це так звані екіпажі тактичного оперативного реагування. Ну і, звичайно, ті, які обслуговують виклики на лінію "102".

Окрім того частина патрульних працює у водному підрозділі. Два екіпажі постійно чергують на дамбі поки тривають ремонтні роботи, третій – займається безпосередньо контролем реверсного руху в часи проїзду

Вгору