Книга про легендарного прикордонника з Черкащини продовжує подорож місцями боїв на Сході

30 травня 2016, 09:57
Knyga_Momot1

Фото з сайту cossackland.org.ua.

Вийшов друком додатковий наклад книги черкаського журналіста Андрія Кравця «Генерал Момот: наш МІФ», пише "Козацький край".

Під ногами українського офіцера шурхотіло каміння гірських стежок Афганістану – країни, де колись жив великий пророк Заратустра… Він зустрічав схід сонця в азербайджанській Нахічевані – у місцині, де згідно давньої легенди, колись пристав до берега ковчег біблійного Ноя… Він долав морські хвилі біля острова Зміїного, про який давньогрецькі легенди розповідають, що підняла скелястий берег з глибин сама богиня Фетіда – для свого сина Ахілесса…

Всюди, де був, доля закидала Ігоря Момота не як мандрівника, а як Воїна. Він вижив у багатьох боях і сутичках далеко від рідної землі, а поліг, захищаючи рубежі рідної держави. Любитель історії, легенд і міфів після загибелі сам став справжньою легендою Незалежної України.

«Батько українського бестселера» Василь Шкляр так відгукнувся про книгу: «Добротний, професійно написаний нарис книжкового формату. Це те, про що я весь час кажу: мусимо все зафіксувати на документальному рівні…»

Книга вже вирушила до прикордонників «на нульовий кілометр» у Курахівку в зоні бойових дій на Донбасі та морських прикордонників у Маріуполі. Заплановано презентації у Харкові та Хмельницькому. Раніше презентації книги відбулися у Черкасах, Оршанці, Києві, Ізмаїлі, у румунському Галаці, в кількох військових підрозділах у зоні АТО на Донеччині і Луганщині, а також у Чонгарі під час блокади окупованого Криму.

Коментарі

Вгору