Кількість патрулів на вулицях Черкас зросте утричі

20 листопада 2015, 20:50

a2026f89d280329c069891e204646a61_L

Усі працівники ДАІ звільнені, а роботу автоінспекції переформатовано у нову структуру – управління превентивної діяльності, пише Вечірка.

У перспективі всі працівники поліції, які здійснюють патрулювання, виявлятимуть порушення як у сфері безпеки дорожнього руху, та к і в сфері публічної безпеки (охорони громадського порядку).

Про це під час круглого столу за результатами проведення Тижня безпеки дорожнього руху повідомив заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ національної поліції в Черкаській області Олег Єргаков.

Він роз’яснив, що, наприклад, у штаті будь-якого районного відділу поліції буде відділ або сектор превентивної діяльності, який включатиме всі патрулі й увесь зовнішній нагляд за публічною безпекою на території району. Ця служба буде організована у вигляді роботи груп швидкого реагування.

- Це не ті патрулі, які діяли раніше, це конгломерат між патрулем і слідчо-оперативною групою, тобто вони виконуватимуть функції і оформлення матеріалів по всіх напрямках, і затримання громадян, і доставки, і першочергових дій на місці скоєння злочину до прибуття слідчих, і робота зі зверненнями громадян. Це будуть люди, які виконуватимуть функції, які раніше були покладені на підрозділи громадської безпеки.

21 грудня в Інституті пожежної безпеки розпочнеться навчання патрульної поліції для м. Черкаси, яке триватиме дев’ять тижнів. До курсу навчання входитиме і медична підготовка, і тактика дій нарядів, і вогнева підготовка, і адміністративна діяльність у сфері Безпеки дорожнього руху. Навчання пройдуть 270 працівників. На вулиці Черкас нові патрульні вийдуть наприкінці лютого 2016 року.

За словами Олега Єргакова, частина старих працівників ДАІ вже звільнена при переході з міліції в поліцію. Триває переатестація в нові штати територіального підрозділу Національної поліції. Під час переатестації, для керівників територіальних підрозділів - начальників райвідділів і вище, крім тестів, застосують ще й поліграф. Для інших працівників переатестація включатиме перевірку професійної придатності та проходження спеціальних тестів.

У новому підрозділі забажали працювати лише четверо осіб із 14 осіб інспекторського складу. З виходом нової патрульної поліції на вулиці кількість усіх патрулів збільшиться у два-три рази.

Поділитись

Коментарі

Вгору