Загадкове зникнення уманського бізнесмена розслідують за допомогою детектора брехні (відео)

20 листопада 2015, 22:00

лл119 листопада в ефірі ток-шоу „Говорить Україна” із Олексієм Сухановим розслідували справу про зникнення бізнесмена з Умані. За допомогою детективів та детектору брехні телевізійники намагалася дізнатися правду: живий чи ні бізнесмен, та хто з його рідних може бути причетним до його зникнення. Михайло зник майже два роки тому при загадкових обставинах. З тих пір рідні не отримали від нього жодних вістей.

Півтори року тому Михайло поїхав на курорт на Західну Україну. Протягом місяця він підтримував зв’язок із родиною, але 1 квітня, за словами його дружини Олени, чоловік припинив телефонувати.

Через тиждень вона написала заяву до міліції, а також почала прохати впливових друзів допомогти їй із пошуками чоловіка. Та за два роки Михайла так і не знайшли, розслідування міліції зайшло в тупик.

Для того, щоб розібратися у справи, „Говорить Україна” підключила до власного розслідування детективів, слідчих та навіть екстрасенсів.

Завдяки цьому вдалося дізнатися, що насправді чоловік поїхав не на Західну Україну. Білінг його дзвінків показав, що Михайло відправився на Одещину, де живуть його родичі.

Втім вони наголосили, що у них він не був.

Дружина та син Михайла пройшли детектор брехні, який показав, що син дійсно не знає, де його батько. А от дружина, як розповів поліграфолог, можливо щось знає про зникнення чоловіка.

Те, що Олена може щось знати про обставини зникнення Михайла, підтвердила і фізіогноміст.

Що ще вдалося дізнатися у загадковій справі зникнення уманського бізнесмена, дивіться у відео.

Поділитись

Коментарі

Вгору