Керівник черкаської “Самооборони” розповів про свої судимості

18 вересня 2014, 11:45

ска

Керівник громадської організації “Самооборона Майдану” Олег Скалько у юності був двічі судимий – за крадіжку та не підкорення наказам адміністрації виправного закладу. Сьогодні він цього не приховує, адже, за його словами, з того часу минуло вже понад 20 років.

Про це він повідомив журналістам під час прес-конференції.

- Говорять, що у Скалька були тяжкі судимості, він двічі судимий. Я був судимий у 17 років. Мене посадили в місця позбавлення волі за те, що я не підкорювався владі адміністрації у той перехідний період при СРСР. Мені там ще й додали термін. Скалько за те, що там не підкорювався владі, ще отримав 1,5 року. Осі звідки у мене дві судимості. Так, це моя помилка, була 140 стаття (крадіжка з проникненням) в 17 років, по малолітству, за яку мені дали 4 роки. Але це легка стаття, яка підпадала під три амністії, – зазначив Олег Скалько.

Також він розповів, що до членства у “Самообороні” його доньки навіть не знали про судимості свого батька. А відмиватися від цього бруду керівнику ГО доводиться і по сьогодні.

- Я прийшов на телеканал “Рось”… у мене мої доньки не знали до цього, що у мене в житті це було. Вони дізналися про судимості в 12 і 13 років. По закону у мене скрізь написано, що судимості немає. Від того бруду доводиться відмиватися і по сьогодні, хоч вже й минуло 20 років. Зайдіть на мою стоінку у Фейсбук і ви зрозумієте, яким життям я живу, – наголосив самооборонівець.

Також він спростував усі заяви про його бажання і намагання стати чиновником.

- Це брехня. У мене – середня освіта, йому це не світить. Ні в які чиновники я не рвуся. Це все домисли і вигадки, – підкреслив Олег Скалько.

Информационные и выставочные стенды, интерьерная печать, оклейка транспорта. Широкоформатная печать – качественно, быстро, дешево!

Поділитись

Коментарі

Вгору