Скалько проти Чигарьова: у черкаській Самообороні тривають “розборки” керівників

18 вересня 2014, 11:47

У громадській організації “Самооборона Майдану” не можуть з’ясувати, хто ж наразі є її справжнім керівником. У цій ролі сьогодні журналістам представляються двоє осіб: Олег Скалько і Олександр Чигарьов. Перший стверджує, що його обрали керівником на загальних зборах ще в червні, другий говорить, що оформлена “Самооборона” і досі на нього, тому де-юре – саме він її очільник.

Нагадаємо, учора, 17 вересня, під час прес-конференції Олег Скалько розповів, що проти нього відкрито кримінальне провадження за фактом підроблення печатки організації та документів. А заяву до правоохоронних органів подав Олександр Чигарьов, який нещодавно вийшов із “Самооборони”.

Олександр Чигарьов спростовує цю інформацію. За його словами, згідно зі статутом ГО “Самооборона Майдану” для виходу з організації має подаватися письмова заява, яку він не писав, а виключення із організації відбувається на загальних зборах і фіксується у протоколі, чого теж не було. Також він не розуміє, яким чином Олег Скалько зробив печатку організації, якщо він, згідно з законодавством, не має на це жодного права.

- Зробити печатку відповідно до закону має право людина, яка представляє юридичну особу організації. Береться виписка з Держреєстру про те, на кого зареєстрована організація, береться людина, яка представляє юридичну особу організації, паспорт та ідентифікаційний номер. Будь-який інший спосіб виготовлення печатки є незаконним. Скалько міг зробити будь-яку печатку, але без вказання ідентифікаційного коду. Тобто якусь свою печатку, яка б не несла ніякої юридичної відповідальності, була б як атрибутика. Але він невідомо яким чином зробив печатку, яку можна ставити на банківських та інших документах. Але ГО “Самооборона Майдану” оформлена на мене, і я несу юридичну відповідальність за неї. І печатку робити маю право лише я, – обурюється Олександр Чигарьов.

Він стверджує, що він не мав на меті, щоб Скалька притягнули до відповідальності, для нього головне, щоб печатку було визнано недійсною.

- Олегу потрібно було дочекатися процедури перереєстрації організації, а потім вже  зі своїми документами робити печатку. Він пішов на випередження. Я не хочу нікого саджати за грати (там максимум що можливо – це штраф), для мене головне, щоб було визнано, що печатка є недійсною, оскільки виготовлена в незаконний спосіб і протягом двох місяців використовувалася без мого відома, – наголосив Чигарьов.

Поділитись

Коментарі

Вгору