Карасю соромно, що Черкасами керують нікчеми

14 березня 2015, 20:51

9dd2ad81db1de3fa441ee1c39319445f

Колишній заступник міського голови Черкас Павло Карась на своїй сторінці у Facebook поділився своєю думкою щодо голосування виконкому за будівництво багатоповерхівки за драмтеатром у центрі Черкас, пишуть Новини Черкащини.

Нагадаємо, днями вісьмома голосами виконком ухвалив проект рішення про надання житлово-будівельному кооперативу «Резиденція Черкаси-1» містобудівних умов і обмежень.

"Якщо Одарич дав вказівку Ільченку голосувати "за" виконуючи переяславські домовленості - в такому випадку Одарич як порядний політик 17 березня одразу після приїзду з Італії подасть у відставку (бо він сам обіцяв що допоки він мер яма буде ямою), – прокоментував рішення виконкому Павло Карась. – Якщо ж Одарич не давав вказівку Ільченку голосувати "за" - в такому випадку Одарич як порядний політик повинен звільнити Ільченка одразу після приїзду з Італії".

За його словами, ситуація з ямою наскрізь просочена корупцією в яку по вуха замурзана міська еліта на чолі з мером Одаричем.

"Просто соромно, що 300-тисячним містом керують такі нікчеми без власної думки, честі, гідності та елементарних мізків в голові. Огидно", – написав Павло Карась.

Коментарі

Вгору