Канівські депутати просять Верховну Раду позбавити недоторканності нардепів

29 вересня 2017, 09:55

Депутати Канівської районної ради звернулися до Верховної Ради із проханням позбавити депутатської недоторканності нардепів,  повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні депутати Канівської районної ради підтримали звернення до Верховної Ради України щодо скасування недоторканності народних депутатів.

«Однією із вимог Революції Гідності було забезпечення рівності всіх громадян перед законом. Партії, які сформували коаліцію у Парламенті перед виборами, запевняли, що скасування недоторканності буде їх першочерговим кроком. Проте, після виборів парламентські фракції політичних сил, які брали на себе зобов’язання забезпечити громадянам України рівні права, відмовилися від обіцянок. Останні події у сесійній залі Верховної Ради України, при розгляді питань з позбавлення депутатського імунітету, дають підстави стверджувати, що зобов’язання, взяті на себе народними депутатами у частині скасування депутатської недоторканності, перед своїми виборцями не будуть виконані», - зазначено у тексті звернення.

У підсумку, текст звернення підтримали 24 депутати районної ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору