Іспанець запрошує черкащан на незвичний майстер-клас

13 березня 2017, 14:23

11 березня о 16.00 в Уманській картинній галереї Дарина Дьома-Пісна, спільно з Карлосом Гарсія Лаосом, був продемонстрований новий міжнародний проект "Тінь Гойї", пише "04744.info".

У рамках проекту глядачам пропонувалися для розгляду картини і скульптури іспанського митця, копії офортів Гойї, а також картини уманської художниці.

Відвідувачка виставки Юлія Красновид прийшла зі своєю донькою, аби та по-справжньому зрозуміла й полюбила сучасне мистецтво.

- Виставка суперечлива та досить неоднозначна, змушує задуматись і побачити мою улюблену Odarka Dema-Pisna геть з іншого боку, - стверджує уманчанка Юлія Красновид.

Ближче познайомитися з іспанським живописом та взяти участь в дискусії на тему проблем сучасності можна на майстер-класі та лекціях, які проходитимуть 13-14 березня о 15 годині в Уманській картинній галереї по вулиці Коломенській, 2.

Під час лекції Карлос Гарсія Лаос розповість про творчість Гойї, запропонує відвідувачам пофілософствувати на тему істинної сутності буття та, відкинувши непевність, перейнятися кожним, навіть найхимернішим, мистецьким твором.

Коментарі

Вгору