Громадянський рух Наталії Нетовкіної ініціює спорудження пам’ятника Ігорю Момоту і придбав тепловізор для бійців АТО

18 липня 2014, 11:36

Голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна стала ініціатором спорудження в обласному центрі пам’ятника героям-черкащанам, що загинули, захищаючи Україну.

Про це вона повідомила, узявши участь у прямому ефірі на Черкаській ОДТРК, присвяченому трагічній загибелі генерал-майора, начальника навчального центру «Оршанець» Ігоря Момота та інших військових - уродженців Черкащини. Лідери і представники громадських організацій, побратими загиблих таку ініціативу підтримали охоче.

– Ми не просто це підтримали, ми будемо приймати активну участь. Все зробимо для того, щоб це було у Черкасах, щоб пам’ять про наших хлопців жила вічно, - зазначив заступник начальника Черкаського навчального центру Держприкордонслужби «Оршанець» Сергій Перепелиця.

Прикордонники з Черкаського «Оршанця» кажуть: вражені тим, як черкащани об’єдналися у спільному пориві допомогти захисникам своєї Батьківщини. На вулицях Черкас волонтери щодня збирають тисячі гривень благодійної допомоги, сотні кілограмів продуктів харчування, одяг та інші необхідні для військових речі.

Не залишився осторонь і Громадянський рух «За процвітання Черкащини», очолюваний Наталією Нетовкіною. Днями представники Громадянського руху передали нашим бійцям у зону Антитерористичної операції продукти та тепловізор – спеціальний пристрій, що допомагає побачити та знешкодити ворога в темну пору доби.

– Від ЗМІ та своїх друзів, які щотижня їздять у гарячі точки України, ми дізнались, що не вистачає продуктів харчування, техніки. Зокрема тепловізорів , велика потреба у міношукачах. Чим можемо допомагаємо, відправили тепловізори і думаємо, чим можемо ще підтримати тих, хто захищає нашу Батьківщину, - коментує громадська діячка.

На життєво необхідну допомогу українським військовим голова Громадянського руху Наталія Нетовкіна особисто виділила суму в 40 тисяч гривень. Вона щиро сподівається, що завдяки її зусиллям буде врятовано не одне життя бійця нашої Батьківщини.

Поділитись

Коментарі

ЧЕРКАЩАНИН сказав:

Правильно роблять, і це треба швидше робити – бо щодня нові смерті, і буде несправедливо, якщо наших хлопців забудуть…

небайдужий сказав:

Бажаємо якнайшвидше втілити в життя задумане!

Стас сказав:

Вічна память та слава Герою України.

Стосовно піару про 40 000 грн комусь має бути соромно. Це не ті кошти якими пишаються “небідні” люди.

Як би Ювелирный дом Zarina перерахував би бодай 20% від свого річного прибутку на потреби Армії я б повірив в щирість такої акції. Втім дякуємо і за цей внесок

Вгору