Громадянський рух Наталії Нетовкіної ініціює спорудження пам’ятника Ігорю Момоту і придбав тепловізор для бійців АТО

18 липня 2014, 11:36

Голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна стала ініціатором спорудження в обласному центрі пам’ятника героям-черкащанам, що загинули, захищаючи Україну.

Про це вона повідомила, узявши участь у прямому ефірі на Черкаській ОДТРК, присвяченому трагічній загибелі генерал-майора, начальника навчального центру «Оршанець» Ігоря Момота та інших військових - уродженців Черкащини. Лідери і представники громадських організацій, побратими загиблих таку ініціативу підтримали охоче.

– Ми не просто це підтримали, ми будемо приймати активну участь. Все зробимо для того, щоб це було у Черкасах, щоб пам’ять про наших хлопців жила вічно, - зазначив заступник начальника Черкаського навчального центру Держприкордонслужби «Оршанець» Сергій Перепелиця.

Прикордонники з Черкаського «Оршанця» кажуть: вражені тим, як черкащани об’єдналися у спільному пориві допомогти захисникам своєї Батьківщини. На вулицях Черкас волонтери щодня збирають тисячі гривень благодійної допомоги, сотні кілограмів продуктів харчування, одяг та інші необхідні для військових речі.

Не залишився осторонь і Громадянський рух «За процвітання Черкащини», очолюваний Наталією Нетовкіною. Днями представники Громадянського руху передали нашим бійцям у зону Антитерористичної операції продукти та тепловізор – спеціальний пристрій, що допомагає побачити та знешкодити ворога в темну пору доби.

– Від ЗМІ та своїх друзів, які щотижня їздять у гарячі точки України, ми дізнались, що не вистачає продуктів харчування, техніки. Зокрема тепловізорів , велика потреба у міношукачах. Чим можемо допомагаємо, відправили тепловізори і думаємо, чим можемо ще підтримати тих, хто захищає нашу Батьківщину, - коментує громадська діячка.

На життєво необхідну допомогу українським військовим голова Громадянського руху Наталія Нетовкіна особисто виділила суму в 40 тисяч гривень. Вона щиро сподівається, що завдяки її зусиллям буде врятовано не одне життя бійця нашої Батьківщини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору