Коваленко у шоломі і бронежилеті посиділа на танку у Слов’янську

18 липня 2014, 12:01

Гуманітарну допомогу від Черкащини відвезла у зону АТО Валентина Коваленко. Разом з ГО «Громадський блокпост» та смілянським «Правим сектором» вона побувала у Слов’янську Донецької області та прилеглих селах. У небезпечну зону вони доправили 7-тонний вантаж: генератор, тепловізор, харчі, одяг, миючі засоби та багато іншого.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облради.

Усе необхідне вони передали хлопцям на блокпостах, а харчі повезли у селище Семенівка, що під Слов’янськом. Голову Черкаської облради вразив зрілий патріотизм наших захисників, а також погані умови, у яких вони живуть. Також гнітюче враження на Валентину Коваленко справила зруйнована інфраструктура регіону: розбомблені будинки, відсутність світла та води, розвалені крамниці.

- Давно хотіла побачити, що насправді відбувається на Донбасі. Хотіла скласти власне враження. Побувавши там, я зрозуміла, що на Сході України йде справжня війна. І ми повинні усім миром допомагати нашим військовим, мужнім воїнам, які захищають нашу Батьківщину, - зазначає Валентина Коваленко.

Інший гуманітарний вантаж від Черкащини на Маріуполь відвезли владика Іоанн та отець Анатолій. Вони доправили 40 тонн гуманітарної допомоги.

Поділитись

Коментарі

Вгору