Громадський бюджет: архітектурні проекти для Черкас

07 листопада 2018, 19:41

Громадський бюджет

У Черкасах триває голосування за проекти Громадського бюджету. Редакція «Про все» зібрала проекти в галузі архітектури, які можуть реалізувати в місті.

ДИНАМІЧНИЙ ПАВІЛЬЙОН

Громадський бюджет: архітектурні проекти для Черкас

Опис проекту та його мета: Реалізація проекту мультифункціонального павільйону (автор - архітектор Дмитро Аранчій) зі створення громадського простору.

Автори проекту зазначають, що в Україні майже не представлені сучасні проекти з використанням новітніх технологій формотворення. Тому, вони пропонують створити у Черкасах знаковий для України проект параметричної архітектури. Це має бути мультифункціональний павільйон, що може слугувати зоною відпочинку (захист від сонця, дощу тощо), оглядовим майданчиком, фотозоною, місцем для проведення публічних заходів (лекторій, презентацій, фестивалів тощо). Такий павільйон буде загальнодоступним, публічним та мультифункціональним простором.

Місце розміщення проекту: навпроти вул. Героїв Дніпра, 4.

Орієнтовний бюджет проекту: два мільйони гривень.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ОНОПРІЄНКА

Громадський бюджет: архітектурні проекти для Черкас

Опис проекту та його мета: З метою вшанування пам'яті загиблих черкащан - учасників бойових дій в зоні АТО, які героїчно захищали цілісність Батьківщини та самовіддано виконували професійний і громадський обов'язки, автори проекту пропонують виконати капітальний ремонт вул. Онопрієнка (тротуар від ДНЗ "Черкаський автодорожній ліцей" до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України), що передбачає встановлення пам'ятних дошок (сіті-лайтів), облаштування місць відпочинку, установлення освітлювальних пристроїв та реконструювання пішохідної доріжки шляхом настилу з тротуарної плитки.

Місце розміщення проекту: вул. Онопрієнка.

Орієнтовний бюджет проекту: один мільйон гривень.

МЕМОРІАЛЬНА СТЕЛА "ВОНИ ВРЯТУВАЛИ СВІТ"

Громадський бюджет: архітектурні проекти для Черкас

Опис проекту та його мета: Увіковічення пам'яті ліквідаторів аварії на АЕС. Автори проекту пропонують облаштувати стелу, яка буде містити інформацію про уродженців Черкащини-ліквідаторів аварії на АЕС (прізвище, ім'я, по батькові, дату народження та рік смерті).

Місце розміщення проекту: поблизу Храму на честь ікони "Чорнобильський Спас" по вул. Смілянській.

Орієнтовний бюджет проекту: 299 тисяч гривень.

Нагадаємо, цього року на Громадський бюджет містяни подали 122 проекти, з них 87 - було допущено до голосування за найкращий проект. На проекти, запропоновані черкащанами, виділили 10 мільйонів гривень. За умовами конкурсу максимальна вартість проекту становить 2 мільйони гривень.

Громадський бюджет: вісім спортивних проектів для Черкас

Голосування за обрані проекти Громадського бюджету проходить як у цифровому, так і в паперовому форматах. Також, охочі мають змогу проголосувати через мобільний додаток.

Читайте також:

Громадський бюджет: вісім спортивних проектів для Черкас

Громадський бюджет: 12 проектів з благоустрою для Черкас

Громадський бюджет: 8 розважально-освітніх заходів для Черкас

Громадський бюджет: чотири освітні проекти для Черкас

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору