«Громаді Черкас потрібен справжній патріот», – мер Черкас підтримав Дмитра Кухарчука

16 липня 2019, 18:29

«Громаді Черкас потрібен справжній патріот», - мер Черкас підтримав Дмитра Кухарчука

Міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко висловив слова підтримки кандидату в народні депутати по 194 округу Дмитру Кухарчуку у вівторок, 16 липня. 

- Фактично менше, ніж через тиждень відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Я вважаю, що громаді міста Черкаси потрібен справжній патріот. Людина, яка буде відстоювати інтереси наших жителів. І я як міський голова, а не очільник "Батьківщини", визначився з тим, кого буду підтримувати. І це Дмитро Кухарчук, - зазначив Анатолій Бондаренко.

За його словами, на сьогодні виключно такі люди, як Дмитро, повинні представляти місто Черкаси в Раді.

Зазначимо, що з сьогоднішнього дня міський голова перебуває у відпустці, тому для висловлення підтримки кандидату в нардепи по 194 округу не використав робочого часу. Зауважимо, що на зустріч Анатолій Бондаренко прийшов разом зі своєю донькою.

- Я іду у відпустку й офіційно агітую за Дмитра Кухарчука. Тому що вважаю, що ця людина гідна. Думаю, він впорається. І мій голос буде за нього, я покладаю на Дмитра велику надію. Я також закликаю жителів міста підтримати цей вибір, - сказав міський голова.

У свою чергу Дмитро Кухарчук звернувся до черкащан та попросив робити свідомий вибір, звертаючи увагу на те, що робили кандидати протягом останніх п'яти років.

- Мені є що показати. Протягом останніх років я був на фронті, три з половиною роки був громадсько-політичним діячем, утілював інфраструктурні та соціальні проекти. Я робив усе максимально для того, щоб наше місто процвітало, - зазначив Дмитро Кухарчук.

Кандидат у нардепи також додав, що йде не від партії чи організації, а самовисуванцем для того, щоб представляти не партійні ідеї, а інтереси кожного жителя Черкас.

Варто зазначити, що між міським головою та Дмитром Кухарчуком раніше виникали суперечки з приводу різних питань. Так, останнє рішення міської сесії про зниження цін у транспортних засобах Анатолій Бондаренко заветував. Натомість Дмитро Кухарчук тоді виступав за скасування цих тарифів. Проте міський голова, як і сам кандидат в нардепи не вбачає в цьому ніяких конфліктів інтересів.

- Я категорично виступаю проти підняття тарифів, але всі рішення повинні бути юридично обґрунтовані. Коли юридичний департамент каже, що рішення приймалося з порушенням вимог, то я можу або заветувати його, або сплатити штраф, - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі також підтримав кандидата в народні депутати по 194 округу Дмитра Кухарчука.

Читайте такожКухарчук презентував програму безпеки та комфорту в Черкасах.

Коментарі

Глеб сказав:

Позор меру как можно подерживать фашиста уголовника который под следствием и пи дарчук психически больной он стоит на учете

Вася сказав:

…как можно голосовать за бандита.. который не единожды сидел в сизо сейчас под следсвием… и придерживается профашистских взглядов…… люди вы забулы шо таке нацызм……….

Net сказав:

Про їхні спільні інтереси було зрозуміло вже років два,коли Кухарчука зі своїми босяками силою підтримував і просував мерський бюджет з незрозумілими витратами “внікуди”. А патріот він такий же,як і мер- патріот грошей

Вгору