“Гопнік” і “собачка”, – Зоря і Шевченко обмінялися “люб’язностями” під час брифінгу Бондаренка (відео)

14 серпня 2017, 17:33

Під час брифінгу міського голови Анатолія Бондаренка між ним, депутатом Черкаської міськради Русланом Зорею та заступником міського голови Геннадієм Шевченком виникла суперечка, під час якої всі троє обмінялись взаємними образами.

Почалось все з того, що Анатолій Бондаренко розповів про хамство окремих депутатів у соціальній мережі фейсбук.

- Я не бажаю вам пережити те, що пережив я. Коли у моєї дружини зупиняється дихання, поки ви тут строчите свої пости у фейсбуці. Якщо ви будете зі мною тут дрочитись, то ви не вгадали, - звернувся він до присутніх на брифінгу депутатів від антимерської коаліції.

На це досить емоційно відреагував депутат міськради Руслан Зоря.

- Ви у моєї мами запитували стан коли вийшли до журналістів та сказали що у мене там п'ять земельних ділянок? Ви у моєї матері питали стан?! - нарікнув міському голові депутат і, показавши на присутнього заступника мера Генадія Шевченка, нагадав, що питання про ділянки нещодавно ним теж згадувалось, маючи на увазі суперечку на минулій сесії міськради. - І тоді ходить собачка ваша лиса, оно сидить і повторює те ж саме! Хоч одну адресу скажіть! Які земельні ділянки я або члени моєї сім'ї отримали безкоштовно?!

На закиди міський голова відповів Зорі, що прокуратура все скаже.

У суперечку втрутився вже згадуваний Шевченко, якому Зоря запропонував шукати роботу. Заступник міського голови не залишився в боргу, обізвавши депутата гопніком.

Відео: Артур Пріхно, сайт "Прочерк".

Коментарі

Cocos сказав:

В натуре гопник Зоря! Согласен с дядь Геной на все сто! Пока Шевченко на своем зеленом ниссане в ато шмалял по всяким колорадам да сепарам, ночей не спал, этот псевдопатриот Зоря накрав ділянок і записав мабуть на маму, щоб если чё не отняли! А теперь вот викрилась зрада, так он резко на ізмену випал! Нічо, прокуратура, все викриє! А пока остаеться пердеть в лужу) Жалко что его мер с замом только словесно дрочуном опустили( Время всех вылечит!

Вгору