Головну ялинку Сміли “перевдягли” (фото)

22 грудня 2017, 13:28

Після урочистого відкриття головної ялинки у Смілі вирішити зробити її більш красивішою і провели редизайн гірляндами, пише "Сміла".

Нове вбрання особливо помітне, коли вмикають вогні. Внесок у те, щоб ялинка стала справжньою окрасою міста, зробив і секретар міської влади, і депутати, і активісти, й інші небайдужі сміляни, які разом зібрали кошти на нові новорічні кульки та гірлянди. Під керівництвом працівників культури комунальники в стислі терміни встановили та прикрасили ялинку.

Зміни до урочистого відкриття та днем пізніше, сміляни помітили й оцінили позитивно – і дерево пухнасте, і прикраси гарні, і результат оздоблювальних робіт хороший.

– Побачила ялинку і здивувалась – нічого собі, кульки гарні такі, всі в одному стилі, і кольори підібрали вдало – сині, жовті та сріблясті. Порівняно з минулими роками ялинка, набагато краща. Раніше іграшки були, саморобні, дуже різнилися, а тут така краса. Видно, що витратилися, постаралися і все, як на мене, дуже гарно – ділиться враженнями молода мама Тетяна.

– Красиво. Гарно, оцінка «відміно», – каже Галина Миколаївна.

Сміляни та гості міста, з якими ми поспілкувалися 21 грудня біля ялинки, високо оцінили результат роботи та зусиль тих, хто працював над тим, аби головна ялинка зустрічала Новий рік красунею, як кажуть, на 100%. У відділі культури пояснили, що прикрасити ялинку до відкриття так, як планувалось, не встигли. Кажуть, що коли передавали гірлянди і прикраси було дуже мало часу на те, щоб їх розвісити на ялинці. Тому зробили максимально, що встигли – повісили іграшки та основні гірлянди. Нові підключити не вистачило часу – гірлянди маленькі, блоків живлення по факту не було. Довелось за кошти відділу культури, докупляти ці блоки, розетки, перемикачі і організовувати повторно освітл

ювальні роботи. Після офіційного відкриття стало більше часу, тому за два дні все доробили.

– Велику вдячність висловлюємо працівникам «Вод Гео», які здійснювали електричний монтаж. Це на стільки було важко, потребувало великих затрат часу, але ми разом справились, – зазначили працівники відділу культури.

Втім, не обійшлося і без прикростей. Поки тривав процес прикрашання ялинки, одну гірлянду вже хтось стягнув.

Такою ялинка була до "перевдягання".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору