Голові облради знову спробують обрати заступників

12 травня 2014, 11:08

15 травня відбудеться друге пленарне засідання тридцять першої сесії Черкаської обласної ради шостого скликання. На ній депутати мають призначити заступників голови обласної ради Валентини Коваленко, інформує Vechirka.net.

Без заступників голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко працює із 17 квітня. Тоді на сесії звільнили першого заступника голови Володимира Вовченка та заступника Василя Касяна, задовольнивши їхні особисті заяви. Натомість на ці дві посади Валентина Коваленко запропонувала відповідно Михайла Мушієка та Юлію Воєводу.

Проте кандидатури не набрали потрібної кількості голосів. Після перерви Валентина Коваленко запропонувала дві інші кандидатури – на посаду першого заступника Наталію Кравцову, а на посаду заступника – Миколу Овчаренка. Однак і такий набір не привабив депкорпус.

– Після тієї сесії обласної ради я запропонувала позафракційним депутатам та депутатам від Народної партії подати свої кандидатури. Вони від такої пропозиції утрималися і сказали, що готові підтримати тих кандидатів, яких запропоную я. Тому цієї сесії я знову пропонуватиму на посаду першого заступника та заступника голови обласної ради Наталію Кравцову та Миколу Овчаренка, – розкриває свої плани Валентина Коваленко. – Звичайно, обговорювалося багато варіантів, багато було відкинуто, багато кандидатур не задовольняло мене, а ті, з ким я хотіла б працювати, самі не зацікавлені у такому призначенні. Я припускаю, що й цього разу голосування за запропоновані мною кандидатури може бути зірване. Адже тоді його більшою мірою зірвали деякі депутати від «Батьківщини». Зокрема Станіслав Овчаренко підходив до деяких колег та закликав їх блокувати голосування.

Початок сесії о 10-й годині в сесійній залі Будинку рад.

Поділитись

Коментарі

Вгору