Голова облради двічі допомогла велетню, який воює у батальйоні “Донбас”

10 липня 2014, 16:50

Голова Черкаської облради Валентина Коваленко допомогла велетню з Чонобаївщини придбати спеціальний захисний костюм, а також посприяла і передала для професійного аранжування гімн батальйону "Донбас". Про це вона повідомила у Facebook.

"У неоголошеній війні з Росією продовжують страждати черкаські чоловіки. Тільки вчора ми провели в останню путь героя Євгена Войцехівського, як сьогодні знову неприємна звістка: на Луганщині бойовики поранили трьох наших прикордонників з «Оршанця». На щастя, вони живі.

Сильні та сміливі черкаські воїни викликають у мене справжнє захоплення. Учора пощастило поспілкуватися з одним з наших захисників – бійцем «Донбасу» Олександром Рябошликом, уродженцем Чорнобаївщини. Він справжній богатир, носить 60-62 розмір. Тож попросив мене допомогти з придбанням для нього спеціального захисного костюму «Горка», адже такого розміру костюм знайти дуже важко. Наразі проблема вирішена.

Також Олександр попросив мене передати для професійного аранжування і обробки пісню, що стала бойовим гімном батальйону «Донбас». Слова і музику написала донька одного з бійців, який, на жаль, поліг від кулі найманців-терористів. Це прохання я вже виконала. Мене насправді вражає, що люди на війні продовжують творити, надіятися, творять гімни, пісні, це підтримує їх бойовий дух і бажання боротись за свою країну. Бажаю успіху нашим воїнам-захисникам, і хай їх Господь береже!"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору