Прокуратура думає, що робити з уманським міліціонером, який “кришував” наркоторговців

10 липня 2014, 16:33

Прокуратура Черкаської області приділяє постійну увагу додержанню вимог законодавства щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, передусім працівниками правоохоронних органів.

Так, у квітні поточного року слідчим відділом прокуратури області зареєстровано кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди начальником сектору карного розшуку Уманського МВ УМВС України в Черкаській області за не притягнення особи до кримінальної відповідальності за дії пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, інформує прес-служба відомства.

25 квітня цього року працівнику міліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, а саме в отриманні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди.

Підозрюваного відсторонено від займаної посади, наразі він перебуває під домашнім арештом.

Досудове розслідування триває, у найкоротший термін обвинувальний акт стосовно «правоохоронця» буде скеровано до суду.

Крім того, прокуратурою області у діяльності Уманського міськвідділу міліції встановлені й інші порушення вимог законодавства щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів. У зв’язку з цим на адресу керівництва УМВС України в Черкаській області у липні внесено подання про усунення порушень закону з вимогою притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника вказаного міськвідділу та ряду інших оперативних працівників.

Довідково: протягом поточного року органами прокуратури області скеровано до суду 262 обвинувальні акти про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, у тому числі 24 - прокуратурою міста Умані, з них 9 - за фактом збуту наркотиків.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору