Голосуй не по приколу: зірковий черкащанин долучився до передвиборчого флешмобу (відео)

28 березня 2019, 23:03

Голосуй не по приколу: зірковий черкащанин долучився до передвиборчого флешмобу (відео)

Співак із Черкас, фронтмен гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк підтримав флешмоб, який розпочав лідер рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. 

Відповідне відеозвернення він опублікував на своїй сторінці у "Фейсбук".

У ньому він закликав виборців голосувати не по приколу.

- Будь ласка, якщо вам важливе майбутнє нашої країни, прийдіть і проголосуйте за того, за кого хочете. Це вже не моя справа. Але це не прикол. Голосуйте не по приколу. Це дуже важливо. Від цього залежить доля і майбутнє нашої країни, - зазначив співак.

Варто зазначити, що Святослав Вакарчук своє звернення опублікував годиною раніше.

- Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не «прикол», - зазначив співак на своїй сторінці.

Читайте також: Зірковий черкащанин потрапив у ТОП-10 найбільш принципових українських зірок.

У цей список увійшли 10 українських гуртів та виконавців, які принципово не виступають у Росії, а деякі з них – навіть заборонені там.

Рішення відмовитися від гастролей у Росії в колективі гурту прийняли одностайно. Незважаючи на велику кількість фанатів, колектив вирішив, що є більш важливі речі, ніж слава.

Поділитись

Коментарі

Вгору