Футбольний клуб з Черкащини підписав ексгравця збірної України

11 липня 2020, 23:03

"ЛНЗ-Лебедин" днями заявив до складу команди колишнього гравця збірної України, відомого нападника Олександра Ковпака. Він став дев’ятим новачком команди в міжсезоння, пише "Табло".

Головний тренер команди Василь Гречаний в інтерв’ю клубній пресслужбі розповів про всіх новачків команди

– Я приїхав додому після гри з Вікторією, ми з Сашею зв’язались по телефону. Попередньо він надіслав мені смс, що хоче поговорити. Наступного дня він поспілкувався з президентом, а сьогодні, 7 липня, ми вже заявили його, - повідомив керманич лебединців. - Він добре знає за ЛНЗ. Я ще минулого літа запрошував його, але він залишився в професіоналах. Зараз ініціатива була його. Він нам допоможе, бо він профі. Можуть казати, що він віковий гравець (37 років), але я давно його знаю і впевнений у його професіональних якостях.

Відтепер у "ЛНЗ" величезна конкуренція на позиції центрфорварда: Локтіонов, Качур, Ковпак і ще Грицай - усі можуть зіграти на вістрі. Утім, Василь Гречаний переконаний, що згадані гравці - профі й усе розуміють.

- Це дорослі чоловіки. Більше головного болю буде у мене, ніж у них. Але це водночас приємно, що є конкуренція гравців високого класу. Кожен принесе користь для ЛНЗ, - повідомив пан Гречаний.

Поділитись

Коментарі

Вгору