У Черкасах вперше відбувся “безпечний” авто концерт (фото)

11 липня 2020, 21:31

Учора, 10-го липня, відбувся автомобільний концерт гурту "Без Обмежень". Головною умовою була наявність автівки у слухачів, яка забезпечувала особистий простір і допомагала дотримуватись вимог карантину.

Соліст гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець розповідає, що ідея безпечних концертів житиме й надалі, коли карантинні вимоги будуть зняті.

- Можливо, ми приїдемо наступного літа у такому ж форматі. Бо пікнік на вашому автомобілі - це дуже круто, - поділився ідеєю під час виступу соліст.

Посеред концерту Сергій Танчинець із гуртом привітав іменинників, які були присутні на концерті.

- Я нарахував вісім людей, у яких сьогодні день народження. Всі Черкаси народилися в один день, - пожартував Сергій Танчинець.

Приводом для цього стало повідомлення однієї з фанаток - Аліни Буки. У неї разом із чоловіком Вадимом день народження в один день. Сама ж черкащанка розповідає, що до останнього і не сподівалася, що почує привітання від музиканта.

Аліна та Вадим Буки

- Я думала, що якщо Сергій Танчинець забуде - то так вже й буде. Але якщо раптом привітає - то я сама себе з'їм, що не зняла це на відео. Тому весь концерт не вимикала камеру в телефоні, - жартує Аліна Бука.

Лідер гурту також зі сцени подякував усім бійцям, волонтерам і військовим медикам, які захищають Україну під час війни з Росією.

- Я хочу, аби ви згадали померлих, обійняли живих і розуміли, що вони нас захищають, - зазначив Сергій Танчинець.

Організаторами автомобільного концерту стала івент-агенція "Tikhonov Agency" та локальним організатором команда "ГайдаFest". Денис Гайда, один із організаторів, розповідає, що черкащани приїхали на концерт понад 320 автівками - саме таку кількість квитків на місця для парковки продали організатори.

Усього для організації концерту залучили понад 40 волонтерів.

Поділитись

Коментарі

Вгору