Футбольний клуб Черкащини виборов бронзу регіональної ліги (фото)

30 серпня 2019, 08:32

Районний ЛНЗ-Лебедин переміг у матчі за третє місце регіональної любительскої ліги. Чемпіонство здобув ВКВ Ватутіно у грі з БРЦПО Мокра Калигірка (4:1).

Голи: Андрійченко А. (50, 62), Колот (65) – Федірець (8, 34)

Полтавець не забив на другій хвилині в порожні ворота, натомість Федірець на 34 хвилині вів Мизинівку вперед 0:2. А міг реалізувати вихід віч-на-віч і тоді цифри були б ще більші.

ЛНЗ включився в боротьбу в другому таймі, коли гості, очевидно, розслабилися з таким запасом в рахунку. За собою команду повів Андрійченко Артем. Спочатку він звільнився від захисника і пробив у дальній кут, а невдовзі прийняв прокидання Гиндика і реалізував «побачення» – 2:2. Ще за три хвилини Колот підкріпив зусилля Артема точним ударом повз воротаря. У підсумку 3:2 на користь ЛНЗ і бронзові медалі в активі.