“Файна кава – добра справа”: підсумки

13 вересня 2022, 14:18

З 1 червня по 31 серпня 2022 року у мережі магазинів «Файно Маркет» проходила благодійна ініціатива «Файна кава – добра справа».  З кожного проданого кавового напою  1 гривню відраховували на придбання необхідного обладнання для ЗСУ та медичних установ.

Протягом трьох місяців ініціативи було зібрано близько мільйона гривень.

«Із задоволенням звітуємо про кожну витрачену гривню. Для нас вони надзвичайно цінні – бо зібрані разом із сусідами, які як і ми, люблять запашну, смачну каву та допомагають ЗСУ наближати перемогу. Таким чином, мільйон людей не тільки посмакували кавою, а й долучилися до доброї справи!»

На перші зібрані кошти було придбано тепловізор, загальною вартістю – 74 000 гривень. Тепловізор перейшов на баланс військової частини з Кропивницького.

На другому етапі було придбано спеціальне медичне обладнання для однієї з лікарень у Черкасах. Загальна вартість – 174 000 гривень.

На третьому етапі придбано квадрокоптер, який відправився на підтримку наших військових. Квадрокоптер перейшов на баланс спецпідрозділу з Кропивницького. Вартість – 118 000 гривень.

Згодом придбали ще один квадрокоптер на запит війської частини з Черкас. Загальна вартість – 118 000 гривень.

Фінальним етапом ініціативи стало придбання двух позашляховиків. Авто на замовлення пригнали з Європи. З пройденим техоглядом, заправленими пальним та продуктами відправилися на фронт. Вартість автомобілів – 500 000 гривень. Позашляховики перейшли на баланс військової частини з Кропивницького.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору