Директор “Фармації” приділяє занадто багато часу “розборкам”

29 листопада 2014, 12:20

2d952051ff86f49d7687c35535_4f440580

На сесії обласної ради вчергове порушувалося питання щодо комунального підприємства «Фармація». Його директора хотіли відсторонити від виконання посадових обов’язків, проте депутати не підтримали цю вимогу. Олег Борисенко продовжує працювати на своїй посаді.

Він пояснив «Новій Добі», в чому суть галасу, здійнятого навколо нього і очолюваного ним підприємства.

– Керівництво обласної ради ініціювало на сесії питання щодо мого відсторонення від виконання посадових обов’язків, посилаючись на лист УБОЗУ, яким поінформовано обласну раду про складання протоколу про адміністративне правопорушення за неподання мною декларації про доходи у відділ кадрів підприємства. Насправді я не підпадаю під дію вимоги про обов‘язкове подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру. І суд, що відбувся напередодні засідання сесії обласної ради, це підтвердив. За годину до початку сесії я зареєстрував у канцелярії обласної ради рішення суду, яке повністю виправдовувало мої дії. По суті, його мали передати голові обласної ради, і «моє» питання повинні були взагалі зняти з розгляду.

Щодо звинувачень, що лунали на сесії про недопуск на підприємство членів комісії обласної ради з метою перевірки діяльності „Фармації”, інформую. Перевірка комісією обласної ради проводилась на підприємстві з серпня по жовтень цього року. Результати перевірки озвучила на минулій сесії обласної ради перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова. Крім комісії обласної ради, діяльність підприємства протягом останніх півроку перевіряли численні правоохоронні та контролюючі органи. Констатую, що усі перевірки, які пройшли на підприємстві останнім часом, жодних суттєвих порушень не виявили, – говорить Олег Валентинович.

Найбільше, за що переживає пан Борисенко, так це за те, що надто багато свого часу приділяє перевіркам і «розборкам», замість того, щоб займатися безпосередньо підприємством. А воно – на сьогодні одне з небагатьох підприємств комунальної власності на Черкащині, яке працює прибутково.

Поділитись

Коментарі

Вгору