Дворічний черкащанин через рак 4-ї стадії потребує лікування у білоруській клініці (відео)

09 липня 2014, 21:46

Дворічний Данилко Кулик просить про допомогу. Півроку тому в хлопчика діагностували рак 4 стадії. Українські лікарі перед хворобою виявилися безсилі і дитину відправили на лікування за кордон, повідомляють "Подробности".

У білоруській клініці Данилкові терміново мають зробити пересадку кісткового мозку. Але ця операція коштує майже 90 тисяч доларів. Зібрати самотужки таку велику суму його батькам не під силу.

Це відео знято взимку цього року. Саме тоді в маленького Данилка лікарі виявили рак 4 стадії. Тут дитя видається ще цілком здоровим, але хвороба прогресує. Мама, ледь стримуючи сльози, намагається не показувати єдиному синочку свого хвилювання.

На той час черкаські медики вже повідомили батьків, що допомогти більше не можуть і лікуватися їм доведеться за кордоном.

Анна Самохвал, онколог Черкаського обласного онкологічного центру:

- Проведено до обстеження, встановлений діагноз нейробластома зачеревного простору з ураженням кісткового мозку, стан дитини дуже важкий, лікування тривале і доволі дороговартісне з можливою трансплантацією кісткового мозку.

А це вже відео з Мінська. Туди дворічного Данилка відправили для пересадки кісткового мозку. Хлопчика просто не впізнати, дитина пройшла кілька курсів хіміотерапії, а попереду ще лікування в німецькій клініці та складна операція в Білорусі.

Це ми дома якраз, це ми тільки пройшли перший курс хіміотерапії, це тільки начало, ще в нього ні очок нема таких синеньких

Лікування Данилка коштує 90 тисяч доларів. Більшу частину суми батькові вдалося назбирати - що позичив, що допомогли небайдужі люди. Залишилася ще третина, і де взяти ці гроші чоловік просто не знає.

Владислав Кулик, батько Данилка:

- Все йшло своїм чередом, збиралися кошти, все йшло по нормальному, а коли добавилася МБДЖІ - терапія, звертаємось куди тільки можемо. Я приїхав сюди в Україну, зібрав все, що тільки можна, всі гроші туди. Вже звернулися у безліч фондів. Багато фондів, зараз така політична ситуація в Україні, що всі зараз на сході.

Зібрати кошти батьки мають до 20 липня. Якщо вдасться знайти необхідну суму, Данилкові зможуть провести передопераційне лікування в Німеччині. Без цієї процедури пересадка кісткового мозку не дасть ефекту.

Реквізити:

Приватбанк, номер картки: 5168 7572 4921 9777 Кулик В.В.

+38-096-833-0230 Владислав Кулик - тато Данилка

Станіслав Кухарчук, Олег Клименко ТК "Інтер", Черкаси.

Поділитись

Коментарі

Вгору