Думали два патрони залишити собі, – черкащани, які повернулись з полону

31 липня 2014, 12:44

Дмитро Половинка та Олександр Осейко, які були в полоні у терористів 11 днів, не вірили, що повернуться додому живими. Спочатку їм погрожували перерізати горло і повідрізати вуха, однак згодом бойовики поводилися чемно з черкаськими кулеметниками.

Про це черкаські бійці розповіли журналістам сьогодні, 31 липня, інформує кореспондент "Про Все".

За годину 22-річний Дмитро і 27-річний Олександр з бійців АТО перетворились на полонених. Вони розповіли, що потрапили в полон до терористів після мінометного обстрілу у ніч із 16 на 17 липня поблизу Маринівки, що на кордоні з Росією.

- Бойовики стріляли з двох боків. Ми прикривали відхід нашим, наші пішли, а ми опинилися в оточенні. Ми нічого не могли зробити своїми автоматами проти їхньої важкої техніки, думали вже два патрони залишити для себе, - розповідає Олександр Осейко, тримаючи на руках свою 1,5-річну доньку Дашу.

Однак далі хлопці склали зброю за наказом терористів. Тікати ж бійцям було нікуди, бо вони були в окопі.

- Нам сказали, що горло переріжуть і вуха повідрізають, - спокійно розповідає 22-річний боєць.

На тому погрози, за словами хлопців, закінчились. Їх повели на ночліг у підвал. На другу ніч черкасці сиділи у басейні, що був без води, решту днів вони жили в кімнаті в будинку.

Черкащани розповідають, що терористи з ними поводились чемно: не били та не ображали. Підтвердження цьому - відсутність синців та ран на тілах у бійців.

Дмитро та Олександр небагатослівні, хоча розповідають про своє перебування у полоні із хронологічною точністю. Зараз їм дали відпустку на 10 днів, потім чекають на зборах. Чи відправлять їх знов у зону АТО - невідомо.

Як звільняли Дмитра та Олександра, що вимагали терористи від рідних - читайте згодом на "Про Все".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору