Дощі й грози завдали шкоди водопровідно-каналізаційним мережам Черкас

03 червня 2014, 11:33

Кінець травня й початок червня ознаменувалися для Черкас нестійкими погодними умовами — спеку змінювали дощ, град, грози й шквальний вітер. Метеорологи зазначають, що винні у цьому циклони з дощами, які створювали погодні катастрофи в Західній Європі й поступово наблизилися до Центральної України.

Такі складні погодні умови вплинули й на стан водопровідних і каналізаційних мереж, що перебувають на балансі КП “Черкасиводоканал”.

- Через дощі переповнені зливова та госпфекальна мережі каналізації, – зазначає начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення Василь Литвиненко. – Своєю чергою, це призвело до просадок, провалів ґрунту й асфальтобетонного покриття навколо оглядових колодязів та в місцях проведення аварійних розкопок”.

За словами головного інженера підприємства Григорія Руденка, дощі призвели до збільшення на 20-30 тис. м3 на добу перекачаних стоків на очисні споруди “Азот”.

Більше ніж на 20-ти адресах міста аварійні бригади Водоканалу виконали підсипку провалів та просадок, використавши ґрунт, пісок та щебінь. Також в подальшому планують асфальтувати ці місця.

Згідно з графіком виконання планово-попереджувальних робіт і ліквідації наслідків понаднормових опадів, служби КП “Черкасиводоканал” займаються профілактичними роботами, герметизацією колодязів, заміною залізобетонних люків на полімерпіщані антивандальні люки виробника ПП “KASIO”.

Поділитись

Коментарі

Вгору