Дощі й грози завдали шкоди водопровідно-каналізаційним мережам Черкас

03 червня 2014, 11:33

Кінець травня й початок червня ознаменувалися для Черкас нестійкими погодними умовами — спеку змінювали дощ, град, грози й шквальний вітер. Метеорологи зазначають, що винні у цьому циклони з дощами, які створювали погодні катастрофи в Західній Європі й поступово наблизилися до Центральної України.

Такі складні погодні умови вплинули й на стан водопровідних і каналізаційних мереж, що перебувають на балансі КП “Черкасиводоканал”.

- Через дощі переповнені зливова та госпфекальна мережі каналізації, – зазначає начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення Василь Литвиненко. – Своєю чергою, це призвело до просадок, провалів ґрунту й асфальтобетонного покриття навколо оглядових колодязів та в місцях проведення аварійних розкопок”.

За словами головного інженера підприємства Григорія Руденка, дощі призвели до збільшення на 20-30 тис. м3 на добу перекачаних стоків на очисні споруди “Азот”.

Більше ніж на 20-ти адресах міста аварійні бригади Водоканалу виконали підсипку провалів та просадок, використавши ґрунт, пісок та щебінь. Також в подальшому планують асфальтувати ці місця.

Згідно з графіком виконання планово-попереджувальних робіт і ліквідації наслідків понаднормових опадів, служби КП “Черкасиводоканал” займаються профілактичними роботами, герметизацією колодязів, заміною залізобетонних люків на полімерпіщані антивандальні люки виробника ПП “KASIO”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору