До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього чиновника Черкаської ОДА, який обвинувачується в службовій недбалості

25 липня 2017, 17:20

Прокуратурою Черкаської області було скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської обласної державної адміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Службовець з порушенням вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни, та Порядку використання державних коштів на забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців і осіб, які брали участь в антитерористичній операції, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, через несумлінне ставлення до них, не перевірив інформацію щодо дійсної ринкової вартості житла, не пересвідчився в реальному завищенні запропонованих цін та здійснив неефективне використання субвенцій з державного бюджету шляхом укладання договорів купівлі-продажу квартир для сімей загиблих військовослужбовців за завищеними цінами, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам на суму 3,8 млн. грн.

Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору