До сільської ради на Черкащині увірвались невідомі з обшуками

18 грудня 2018, 15:39
До сільської ради на Черкащині увірвались невідомі з обшуками

Фото: зі сторінки Олега Гриценка у Фейсбук

Вчора, 17 грудня, до приміщення Руськополянської сільської ради увірвалися невідомі особи, які, представившись працівниками СБУ, збиралися проводити обшуки у держустанові. Як виявилося згодом, чоловіки помилилися адресою.

Про це повідомив сільський голова Руської Поляни Олег Гриценко.

- Обшуки згідно з документами, які вони пред’явили, їм потрібно було робити за адресою, де розташований черкаський смітник (за межами села). На цьому цирк не завершився. Через декілька годин в приміщення сільради залетів натовп невідомих чоловіків у зеленій формі з листом від громадської організації, зареєстрованої в Києві. У якому йшлося про проведення безстрокової акції біля сільради та клубу щодо висловлення недовіри діючому сільському голові. У сільській раді звернення зареєстрували, про безпеку на оголошуваному заході – подбали, звернувшись у всі відповідні органи, - розповів Олег Гриценко.

Втім, за його словами, оголошеної сьогодні на 9.00 акції так і не відбулося.

Очільник села пов’язує такі дії з майбутніми виборами до Руськополянської об’єднаної територіальної громади, які відбудуться вже цієї неділі, 23  грудня. Він розцінює їх, як спробу дестабілізувати ситуацію та дискредитувати його як кандидата на посаду ОТГ перед виборцями.

- Я розцінюю такі дії однозначно. У мене є інформація з різних джерел, що хтось замовляє громадську організацію, яка зареєстрована у Києві, для дестабілізації виборчої роботи. Адже дуже дивно, що саме перед виборами раптово з’являються невідомі особи, незадоволені моєю роботою. Якщо ж до мене як до сільського голови є якась недовіра, то заявляти про неї повинні жителі Руської Поляни, а не київські гастролери, - наголосив Олег Гриценко.

 

Вгору