За тиждень на Черкащині незаконно виловили 470 кг риби

18 грудня 2018, 15:16

За тиждень на Черкащині незаконно виловили 470 кг риби

З 12 грудня до 18 грудня 2018 року працівники Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області викрили 88 порушень природоохоронного законодавства. Збитки, завдані рибному господарству, склали 12 тисяч 885 гривень. У правопорушників було вилучено 470 кг риби. 

Так, 14 грудня на ринку м. Черкаси було зафіксовано факт продажу водних біоресурсів без документів, що засвідчують законність їх придбання, а саме: сазан, загальною вагою 40 кг. Крім цього, 15 грудня на ринку м. Черкаси було затримано громадянина, який без відповідних документів продавав рибу карась, загальною вагою 25 кг.

За тиждень на Черкащині незаконно виловили 470 кг риби

Інший випадок правопорушення було зафіксовано 13 грудня під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу м. Черкаси, де було затримано громадянина, що займався виловом водних біоресурсів за допомогою мисинової сітки з гумового човна, та виловив рибу видів: короп - 2 шт., карась - 2 шт., товстолоб – 1 шт., судак – 1 шт. загальною вагою 4,8 кг.

На правопорушників було складено протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Зазначимо, що порушення правил рибальства тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

За тиждень на Черкащині незаконно виловили 470 кг риби

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору