До кінця року смілянські лікарні реорганізують

21 квітня 2015, 13:18

мед

Реформування медицини Сміли не завершено. Адже кошти Міністерство охорони здоров’я пообіцяло виділяти на утримання трьох лікарень лише до кінця року. До цього часу потрібно знайти вихід і провести реорганізацію медичних закладів міста.

Про це на прес-конференції заявив виконуючий обов’язки міського голови Ярослав Березань, інформує Сміляночка.

Вже найближчим часом, запевнив Ярослав Березань, у Міністерстві охорони здоров’я мають підготувати програму реалізації пілотного проекту у Смілі, або окреслити можливі шляхи ефективного реформування галузі медицини міста.

Нагадаємо,  дві смілянські лікарні потребують негайної оптимізації та перепрофілювання. У Смілі майже п’ять сотень лікарів можуть лишитися без зарплати, а можливо, і без роботи. На їхню заплату у міському бюджеті просто немає коштів, адже мова йде про 22 мільйони гривень. А така сума для Сміли взагалі не підйомна, тому дві місцеві лікарні потребують негайної оптимізації. У місті всією громадою радилися, що робити із двома місцевими лікарнями, які потрапили під загрозу закриття. Узагальнені висновки міських зборів передали Міністру охорони здоров’я.

Поділитись

Коментарі

Вгору