До кінця року смілянські лікарні реорганізують

21 квітня 2015, 13:18

мед

Реформування медицини Сміли не завершено. Адже кошти Міністерство охорони здоров’я пообіцяло виділяти на утримання трьох лікарень лише до кінця року. До цього часу потрібно знайти вихід і провести реорганізацію медичних закладів міста.

Про це на прес-конференції заявив виконуючий обов’язки міського голови Ярослав Березань, інформує Сміляночка.

Вже найближчим часом, запевнив Ярослав Березань, у Міністерстві охорони здоров’я мають підготувати програму реалізації пілотного проекту у Смілі, або окреслити можливі шляхи ефективного реформування галузі медицини міста.

Нагадаємо,  дві смілянські лікарні потребують негайної оптимізації та перепрофілювання. У Смілі майже п’ять сотень лікарів можуть лишитися без зарплати, а можливо, і без роботи. На їхню заплату у міському бюджеті просто немає коштів, адже мова йде про 22 мільйони гривень. А така сума для Сміли взагалі не підйомна, тому дві місцеві лікарні потребують негайної оптимізації. У місті всією громадою радилися, що робити із двома місцевими лікарнями, які потрапили під загрозу закриття. Узагальнені висновки міських зборів передали Міністру охорони здоров’я.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору