У Черкасах активісти заблокували Придніпровський суд

08 грудня 2017, 08:50

Активісти ВО "Свобода", "Національний корпус", громадськості міста Сміла всю ніч блокували Придніпровський суд міста Черкаси. Там розглядалося питання обрання запобіжного заходу для громадянина Карпенка, який є одним із засновників ТОВ "СмілаЕнергоінвест" через яке сміляни черговий рік поспіль потрапляють в колапс із теплопостачанням. Через схеми цей громадянин виводив кошти, які сміляни платили за тепло і через це накопичував багатомільйонні борги перед Нафтогазом, який нині перестав надавати ліміти на газ. Про це у "Фейсбуці" повідомив депутат облради, свободівець Сергій Воронов, пише "Прочерк".

Протягом засідання Карпенка вирішив взяти на поруки колишній регіонал, а нині голова підкомітету з питань банківської діяльності, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Фурсін Іван Геннадійович.

Суддя вирішив задовольнити вимоги підозрюваного і вже хотів був відпустити його, однак не встиг дочитати свою ухвалу. Активісти зірвали засідання та заблокували всі ходи та виходи суду. Блокування тривало всю ніч. До ранку запалили шини

"Як депутат Черкаської обласної ради скерував звернення з нововиявленими обставинами по справі, зокрема щодо недоброчесності народного депутата, прямій повязаності Карпенка з Енергоінвестом та ін. Суддя відмовився будь-що переглядати і був заблокований. В часи, коли недолюстрована судова система засуджує добробатів, обираючи їм найсуровіші запобіжні заходи, вона відпускає покидьків та негідників, фактично, на волю. Це війна із власним народом, знищення найактивніших і потурання злодіям. Незважаючи на численні сутички протягом ночі із правоохоронцями в приміщенні зберігається максимальна чистота, порядок та дисципліна. Тут перебуває півсотні правоохоронців і скільки ж активістів", - зазначив Воронов.

Акція протесту під судом триває. Активісти кличуть небайдужих приєднуватися.

Вгору