Для 162 засуджених Черкащини розпочався новий навчальний рік

06 вересня 2016, 08:38

6 (1)

Для засуджених, які відбувають покарання в установах пенітенціарної служби Черкаської області та не мають повної середньої освіти, розпочався новий навчальний рік. 

У 2016-2017 навчальному році за шкільні парти сядуть 162 засуджені. Поряд із цим фах робітничої професії, які є затребуваними на ринку праці України отримають близько 190 засуджених.

9 (1)Для організації навчального процесу в установах виконання покарань області обладнано 15 предметних кабінетів, де облаштовано 302 навчальних місця. Класи забезпечені підручниками, навчальними картами, педагогічними програмними засобами, необхідним технічним обладнанням, меблями та ін. Навчальний процес в загальноосвiтнiх навчальних закладах забезпечують 34 педагогічні працівники.

Керівництво управління та установ виконання покарань та СІЗО Черкаської урочисто привітало учнів та побажали їм здобувати знання, успіхів, натхнення та нестримної волі до самовдосконалення.

5 (1)Вчителям дякували за їхню терпеливість, щоденну напружену працю, за те, що не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й прагнуть відкрити своїм учням нові горизонти пізнання себе і світу.

Учні пройшли перший урок на тему «Від проголошення Незалежності до нової України».

За інформацією прес-служби управління ДПтС України в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору