Депутати відмовилися преміювати Бондаренка

10 січня 2018, 13:22

Депутати міської ради не проголосували за преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у 2018 році.  Це питання було винесено на сьогоднішню сесію.

Так, відповідно до проекту рішення, міському голові до 8 тисяч гривень окладу мала б бути установлена надбавка в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років. Також передбачалось преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу, окрім того мала б надаватися допомога на оздоровлення.

Проте депутати вирішили не преміювати Анатолія Бондаренка.  "За" проголосувало лише 16 обранців.

До того ж депутати вирішили, що без преміювання мають лишитися й інші працівники міськради.

Черкащанка сказав:

А за що конкретно преміювати? Майже 2 тижні нового року, місто без бюджету, сміття вивалюється із контейнерів, дороги “масажують” внутрішні органи, а мер буде отримувати 400% премій? Совість є???

юзр сказав:

Вообщу ах***л! А 3200грн и минус ПДВ он не хочет??
ОДАРЫЧ Вернись!!!

Валера сказав:

А мені шкода мера!це місто заслуговує на таких як Одарич, і ко,які обдирали всіх і вся і ні за холодну воду не бралися…цей мер вигріба по повній і ще його х*рячать всі, кому не ліньки..хто на що вчився))) а за свою зп-до Пороха, не Бондаренко вам же платить)))

юзр сказав:

Ты видно из числа сраколизов! Я за реальные дела в городе говорю. Что он зделал такого что хочет себе премию и з/п в 60000грн?? Нехватает бабла..так пусть автопарк свой уменьшит!! Д/С в ЮЗР стоят заброшенны( которые он обещал возобновить) А ты пи***ш защищая

Павло сказав:

Шановний, не несіть дурню. Зарплати виплачують з міського бюджету. До чого тут Порох?

Гард сказав:

Меру лише звертатись до громади і гуртом розганяти цю раду повій.

ПЗР сказав:

8000 грн це 3200

Вгору