Депутати проігнорували сесію Черкаської міськради

17 листопада 2015, 11:14

513595У Черкасах все так і не розпочалася остання сесія міськради попереднього скликання. Секретар міськради Олександр Радуцький оголошував перерву двічі, щоб зібрати своїх колег. Але кворум так і не вдалося зібрати.

Після третьої поіменної реєстрації в залі нарахували лише 27 депутатів.

- Скандальних питань на цій сесії не було і не буде, - зазначив Олександр Радуцький. - І той галас, який зробили про можливий дерибан землі - це все брехня й провокація. От деякі депутати злякалися, що можуть попасти під приціл цих питань.

Олександр Радуцький зазначив, що на цій сесії мали розглядати ряд інших важливих питань. Він також порадив депутатам не потрапляти під маніпуляції деяких людей.

- Прошу думати, що ви робите. Не хочете голосувати - не підіймайте руку. Але прийти, зареєструватися й працювати треба, - наголосив Радуцький.

Нагадаємо, раніше у своєму фейсбуку архітектор, завідувач сектору містобудівного кадастру у Черкаській міській раді Федір Балаба повідомив, що під час сесії 17 листопада Черкаська міська рада збирається продати частину вулиці загальноміського значення – Сумгаїтської –  під торгівельний комплекс групі фізичних осіб підприємців.

Поділитись

Коментарі

Вгору